MAKSİMUM TRAFİK SİGORTASI

 

 


Trafik Sigortası, Artan Mali Sorumluluk Sigortası, Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası ve Asistans Hizmetlerinin bir arada yer aldığı Maksimum Trafik Sigortası ile aşağıdaki teminatlara sahip olabilirsiniz.             

 I. Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası:
Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Tarife ve Talimatları çerçevesinde teminat sağlanmaktadır. Ürünün ana teminatı olup zorunlu olarak verilmektedir.                                      

II. Artan Mali Sorumluluk Sigortası:
Seçilen limitler dahilinde, trafik sigortası teminatına ek olarak Artan Mali Sorumluluk Sigortası zorunlu teminat olarak verilmektedir.                                                      

III. Koltuk Ferdi Kaza Sigortası:                                                                  
İsteğe bağlı bir teminat olarak sigortalı araçta bulunan sadece sürücünün ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarını temin eder. Seçilen limitler dahilinde ölüm/sürekli sakatlık teminatı ve tedavi masrafları teminatı sağlanmaktadır.

IV. Hukuksal Koruma Sigortası:
Motorlu araca bağlı ve sürücü hukuksal koruma sigortalarının toplamı, belirlenen teminat limitleri dahilinde geçerlidir. Özel otomobiller, minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon ve tanker grubu araçlar için isteğe bağlı teminat olarak sağlanmaktadır.           

V. Anadolu Hizmet Trafik:
Anadolu Hizmet Trafik teminatı kapsamında;
    * belirlenen limitler dahilinde sigortalı aracın çekilmesi ve kurtarılması,
    * kaza sonucu yaralanma nedeniyle nakil,
    * web tabanlı hasar ön tespit uygulaması,
    * acil mesajların iletilmesi hizmeti ve bilgi ve organizasyon servisi,
    * belirlenen limitler dahilinde karşı tarafın aracı için, kaza durumunda aracın çekilmesi ve kurtarılması ve web tabanlı hasar ön tespit uygulaması teminata dahildir.    

 

TSRSB